قیمت جو خارجی

قیمت جو در سال ۹۸

در بازار عرضه و‌ تقاضا، مهم ترین رکن پیدا کردن ارزش هر جنس و کیفیت آن محصول می باشد.قیمت جو در سال ۹۸ تفاوت های عمده ای با قیمت همین محصول در سال قبل دارد.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت دنیای مجازی،بهتر و آسان تر از قبل می توان به صورت لحظه به لحظه از قیمت ها و تغییرات آن آگاه شد.

جو هم مانند دیکر محصولات غله ای و غذای دام به دو نوع داخلی و خارجی دسته بندی می شود.این دو مدل خارجی و داخلی تفاوت هایی با هم دارند.قیمت جو بسته به نوع داخلی و خارجی آن،بالطبع تفاوت دارد.

تفاوت های محصولات وارداتی:

۱-از لحاظ رنگ

۲-از لحاظ شکل

اما بر خلاف جو وارداتی،جو داخلی را نمی توان از لحاظ شکل ظاهری دسته بندی کرد و تفاوت چندانی با هم ندارند.

جو های وارداتی از بندر امام خمینی بخ داخل کشور می آیند.دو کشور رومانی و اوکراین،کشور هایی هستند که جو های وارداتی آن،در بندر امام خمینی ترخیص می شود.

قیمت جو هم مانند دیکر محصولات غله ای از سال های گذشته بالاتر آمده است.

محصولات غله ای و دامی به علت اینکه برای دام و طیور نیاز اساسی هستند و به طور مستقیم روی محصولات دامی و شیر و همچنین رشد آن ها موثر هستن،جزو نیازهای اساسی محسوب می شوند و روند رشد قیمت آن به صورت مستقیم روی سبد غذایی مردم تاثیر. می گذارد،به همین علت نظارت ویژه‌ای روی قیمت این اقلام اعمال می گردد.

با این حال کیفیت بالاتر هر محصول با توجه به نوع آن و تاثیری که روی دام و طیور می کذارد قیمت بالاتری هم می طلبد.برامثال می توان گفت جوی روسی کیفیت بسیار بالا و قابل توجهی دارد و بر این اساس قیمت بالاتری هم نسبت به جوهای رومانی،اوکراین و دیگر جو های وارداتی دارد.

برای اطلاع از قیمت تمتمی محصولات غله‌ای شرکت بازرگانی کهن با ایجاد وبگاه در تلاش هستند بهترین نوع خدمات را در اختیار خریداران محترم قرار دهند.

هم چنین برای اطلاع از قیمت جو در کارشناسان فروش بازرگانی کهن میتوانید بهترین و به صرفه ترین قیمت را بیابید.